Su 2024 metais

Prasideda dar vienas svarbus etapas GPAIS sistemos dalyviams – ataskaitų teikimas. Baigiasi ne tik ketvirtasis 2023 metų ketvirtis, bet ir laikotarpis, kuris skirtas surinkti bei pateikti metinę informaciją.

 

Pasibaigus paskutiniam ketvirčiui, ateina laikas pateikti GPAIS suvestines:

– Pakuočių ir gaminių ketvirto ketvirčio suvestinės už 2023 metus teikiamos iki sausio 30 dienos (t.y. suformuoti ir patvirtinti reikia per 30 kalendorinių dienų nuo ketvirčio pabaigos).

– Atliekų tvarkytojams ketvirto ketvirčio suvestinės už 2023 metus teikiamos iki sausio 15 dienos (t.y. suformuoti ir patvirtinti reikia per 15 kalendorinių dienų nuo ketvirčio pabaigos).

 

2023 metams pasibaigus, ypatingą dėmesį reikia atkreipti į metinių ataskaitų pateikimo terminus GPAIS sistemoje:

– Atliekų susidarymo metines ataskaitas būtina pateikti iki 2024 metų kovo 1 dienos (t.y suformuoti ir pateikti iki kovo 1 dienos).

– Pakuočių ir gaminių metinę ataskaitą reikia suformuoti iki 2024 metų sausio 30 dienos, o pateikti iki 2024 metų vasario 19 dienos.

– Atliekų tvarkytojai turi suformuoti ir pateikti metinę atskaitą iki 2024 metų kovo 1 dienos.

 

Nesirūpinkite dėl terminų ir informacijos ieškojimo kaip teisingai viską atlikti, perleiskite šiuos darbus išmanantiems profesionalams. Esame pasirengę suteikti pagalbą visuose GPAIS ataskaitų etapuose. Jums tereikės pateikti reikiamą informaciją, o daugiau viskuo pasirūpinsime mes. Mus pasirinko beveik 2000 Lietuvos įmonių ir pavienių verslininkų. Ne veltui – mūsų profesionalai turi ilgametę patirtį ir dirba su GPAIS sistema nuo jos susikūrimo.

 

Prisijunkite prie mūsų klientų ir nebesirūpinkite dėl sudėtingos GPAIS apskaitos:

tel.: +370 620 27 710

el.p.: info@gpais.com

www.gpais.com