4 dažniausiai UAB GPAIS užduodami klausimai ir atsakymai į juos

Praėjus dvejiems metams po priimto įstatymo dėl privalomos GPAIS apskaitos pastebime vis didėjantį užklausų srautą, dėl apskaitos perdavimo specializuotoms įmonėms. UAB GPAIS šiuo metu dirbame su daugiau nei 900 įmonių, o kasdien sulaukiame apie 10 naujų užklausų!

Kokiais klausimais įmonės kreipiasi į mus? Dalinamės keliais dažniausiai užduodamais klausimais kartu su atsakymais į juos. 😉

 1. Kiek kainuoja jūsų paslaugos?
  Tai, be abejonės, pats populiariausias klausimas. Mūsų kainos prasideda nuo 7,50 eur/mėn. Individuali kaina nustatoma kiekvienai įmonei, atsižvelgiant į jos konkrečią veiklą, atliekų kiekį ir t.t. Apie tai greitai parašysime plačiau.
 2. Iki kada reikia pateikti suvestines ir metines ataskaitas?
  Suvestinės turi būti pateiktos kiekvieno ketvirčio pabaigoje. Ketvirčiui pasibaigus, iki mėnesio 15 d. pateikiamos atliekų apskaitos suvestinės, o iki 30 d. pakuočių ir gaminių apskaitos suvestinės. Metinės pakuočių ir gaminių apskaitos ataskaitos turi būti pateiktos iki vasario 19 dienos, o atliekų apskaitos ataskaitos iki balandžio 1 d.
 3. Kokios baudos gresia apskaitos nevykdant?
  Už atliekų susidarymo apskaitos netvarkymą ar netinkamą tvarkymą numatyta administracinė atsakomybė – įspėjimas arba bauda nuo 230 eurų iki 430 eurų.
 4. Koks bus mūsų darbas bendradarbiaujant?
  Pradėjus bendradarbiavimą su UAB GPAIS, jums reikės kiekvieno ketvirčio pabaigoje atsiųsti apskaitai reikalingus užpildytus dokumentus. Visa kita atliksime mes – nuo registracijos iki suvestinių bei ataskaitų teikimo.

 

Jei turite daugiau klausimų apie bendradarbiavimą ar norite pateikti užklausą, tai galite padaryti www.gpais.com arba susisiekę su mumis tel.: +370 620 27 710 /  el.p.: info@gpais.com.