Kas pasikeitė per 2 metus, nuo privalomos GPAIS apskaitos įstatymo priėmimo?

Nuo 2018-aisiais priimto įstatymo, numatančio privalomą pakuočių ir atliekų apskaitą GPAIS praėjo dveji metai. Teikti duomenis apie atliekų judėjimą tapo privalu visam atliekų sektoriui – importuotojams, supakuotų gaminių gamintojams, atliekų tvarkytojams, teršėjams, transportuotojams ir t.t.

Kas per tą laiką pasikeitė? Kai įstatymas buvo priimtas, dar aidėjo nepasitenkinimo žodžiai – sistema startavo dar turėdama trikdžių. Vartotojams buvo suteiktas pusmečio pereinamasis laikotarpis, kurio metu už klaidas baudžiama nebuvo.

Ar šiandien jau galime pasakyti, kad GPAIS veikia nepriekaištingai ir įmonėms patogu ja naudotis? Nors nemažai įmonių apskaitą tvarko pačios, į šį klausimą, dar daug įmonių atstovų atsakytų „ne visai“. Nemažai jų, besikreipiančių į UAB GPAIS, pripažįsta, kad sistema jiems vis dar kebli.

Apskaitos paslaugas GPAIS teikiančios įmonės sulaukia vis didėjančio klientų srauto, prašančių perimti apskaitos tvarkymą. O verslo posėdžiuose dar pasigirsta diskusijos dėl sistemai reikalingų korekcijų. Kol kas tai tik kalbos, ar greitu metu nusimato realūs pokyčiai, galime tik spėlioti.

Jei ir jums gaminių, pakuočių ir atliekų apskaita vis dar atrodo sudėtinga – kreipkitės, padėsime.

 

Pateikite užklausą čia – www.gpais.com

Arba susisiekite tel.: +370 620 27 710, el.p.: info@gpais.com