Atliekų tvarkymas vienodai aktualus tiek individualiems vartotojams, tiek mažoms ar didelėms įmonėms

Plastiko pakuočių atliekos – kiekvieno atsakomybė. Pastaruoju metu vis garsiau ir dažniau linksniuojama ši problema. Plastiko pakuočių ir gaminių gerokai per daug, jie naudojami neatsakingai, o jei rūšiuojami – ne visada teisingai. Pamirštama, kad ne visos tokios pakuotės gali būti perdirbamos  (pavyzdžiui, vienkartiniai indai maistui iš PS plastiko nėra perdirbami).

Svarbu suprasti, kad atsakingas vartojimas, rūšiavimas ir atliekų tvarkymas vienodai aktualus ir individualiems vartotojams, ir mažoms ar didelėms įmonėms .

Kai pavieniai vartotojai šiame procese dalyvauja savarankiškai, įmonės tai daro privalomai. Tai numato Aplinkos apsaugos 2018 metais priimta statistinė prievolė. Jau daugiau nei metus kiekviena įmonė, net ir smulkiausi prekybininkai, importuojantys, gaminantys ir pakuojantys savo gaminius, privalo vykdyti pakuočių ir atliekų apskaitą Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS).

Rinkoje esate naujokas ir svarstote, ar apskaita jums būtina? O gal dėl kokių nors priežasčių Jūsų įmonė apskaitos dar nevykdo? Kodėl ir kam tai būtina, skaitykite https://gpais.com

Palengvinkite savo darbą, patikėdami apskaitą ir žurnalų pildymą į mūsų rankas.

Susisiekime tel.: +370 620 27 710 arba el.p.: info@gpais.com