Dažniausiai kreipiasi medicinos bei automobilių priežiūros įmonės

Mūsų įmonės specialistai pastebi, kad pastaruoju metu dažniausiai dėl pakuočių ir atliekų apskaitos paslaugų Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS) kreipiasi medicinos bei automobilių priežiūros įmonės.

Šiose įmonėse susidaro gana daug pavojingų atliekų. Jas privaloma pašalinti/sutvarkyti per 6 mėnesius nuo susidarymo. Savarankiškai atlikti tokių atliekų apskaitą nėra lengva, todėl nieko keisto, kad tokios įmonės ieško profesionalių paslaugų.

Dažnai tokios atliekos susidaro medicinos srityje (odontologijos klinikos, sveikatos priežiūros centrai, ligoninės, chirurgijos centrai, vaistinės ir t.t.) ir automobilių priežiūros bei remonto įmonės (autoservisai, plovyklos ir t.t.).

UAB „GPAIS“ komanda puikiai išmano pakuočių ir atliekų apskaitos teisinį reglamentavimą.  Mes įvykdome visus bendrovėms, įstaigoms, organizacijoms privalomus reikalavimus. Nuo pirminio prisijungimo GPAIS iki reikalingų ataskaitų pateikimo ir atstovavimo santykiuose su Aplinkos apsaugos departamentu prie AM ar Aplinkos apsaugos agentūra dėl apskaitos duomenų GPAIS.