Kaip sutaupyti brangaus laiko darbe?

Ne paslaptis, kad daugybė laiko darbe yra sugaištama biurokratiniams, administraciniams procesams. Juos optimizavus, sutaupytumėte daug laiko esminei savo veiklai ir vertės kūrimui.

Viena didžiausių Lietuvos verslus apsunkinančių administracinių prievolių šiuo metu yra apskaita vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje – GPAIS.

Apskaitą šioje sistemoje vykdyti turi daugybė verslų: nuo smulkių prekybininkų, gamintojų, autoservisų iki didelių gamybos, maisto pramonės ir daugelio kitų įmonių, kurių veikloje susidaro atliekos, naudojamos pakuotės.

GPAIS prievolė yra reikalinga, siekiant mažinti taršą, efektyviau tvarkyti ir perdirbti atliekas. Kaip bebūtų, prieš keletą metų Aplinkos ministerijos sukurta sistema yra sudėtinga ir nefunkcionali.

Nors šiemet jau pradėta kalbėti apie galimą sistemos tobulinimą, panašu, kad realių pokyčių dar tikrai teks palaukti.

Siūlome verslams sutaupyti laiką, sugaištamą apskaitai GPAIS, ir paskirti jį tiesioginiam savo darbui.

Padėti tai padaryti gali UAB GPAIS specialistai, teikiantys specializuotas GPAIS apskaitos paslaugas. Šioje srityje dirbame jau beveik trejus metus, nuo pat Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinės sistemos sukūrimo.

Lietuvoje turime daugiau nei 900 mumis pasitikinčių įmonių! Gal laikas ir Jums?


Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime:

Tel.: +370 620 27 710

El. p.: info@gpais.com