Apskaitos paslaugos gpais

Metines ataskaitas privaloma pateikti iki 2019 m. vasario 1 d.

UAB GPAIS, teikianti pakuočių ir atliekų apskaitos paslaugas Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS) primena, kad atliekų apskaitos metinę ataskaitą privaloma pateikti ne vėliau kaip iki 2019 m. vasario 1 d.

Gaminių apskaitos ir atliekų tvarkymo organizavimo veiklos metų ataskaitą būtina suformuoti ne vėliau kaip iki 2019 m. sausio 30 d., pateikti vertinimui ne vėliau kaip iki 2019 vasario 19 d.

Pakuočių ir pakuočių atliekų ataskaitą – suformuoti ne vėliau kaip iki 2019 m. sausio 30 d., pateikti vertinimui ne vėliau kaip iki 2019 vasario 19 d.

„Mes GPAIS apskaitą klientams vykdome nuo 2018 m. pradžios, tik pradėjus veikti  GPAIS. Mūsų darbuotojai turi sukaupę didžiausią teorinių ir praktinių žinių patirtį, nuolatos seka reikalavimus, teisės aktų pasikeitimus, todėl gali suteikti profesionalias paslaugas, – sako UAB GPAIS atstovė Anelė Černauskė. – Mus pasirinko daugiau nei 600 klientų ir jų 2018 m. privalomi apskaitos duomenys bei metinės ataskaitos suformuotos ir pateiktos. Kviečiame ir kitas įmones visus su GPAIS susijusius klausimus patikėti mums“.